تبلیغات
تازه ترین اخبار افغانستان

تازه ترین اخبار افغانستان
تازه ترین اخبار و تحولات افغانستان از معتبر ترین منابع خبری افغانستان بدون سانسور- Afghanistan News
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت های دیگر
لینک های مفید
یک سرباز امریکایی در یک اقدام عجیب عکس حامد کرزی رئیس جمهور را سنگ باران کرده است!تفصیل گزارش سنگ باران شدن عکس رئیس جمهور توسط سرباز امریکایی و نحوه برخورد حکومت افغانستان با این ماجرا را در ادامه مطلب را دنبال نمایید
یک سرباز امریکایی در ولایت کنر عکس حامد کرزی رئیس جمهور را سنگ باران کرده است. این سرباز امریکایی هنگام عبور از داخل شهر در چهار راهی شهیدان وقتی چشمش به عکس بزرگ حامد کرزی  که در چهار راهی نصب بوده است می افتد آنرا سنگ باران می کند.

دراین اواخر حامد کرزی سخنان تندی در باره امریکا و نحوه حضور نظامیان امریکا در افغانستان گفته است. چندی پیش در هلمند حامد کرزی در سخنرانی علنی خود گفت نیروهای امریکایی برای غارت معادن افغانستان آمده اند نه برای نجات افغانستان و در یک اقدام دیگر نیروهای امریکایی مستقر در ولایت وردک را از این ولایت اخراج کرد... تنشها به جایی رسید که برخی روزنامه های معروف امریکا از پول گرفتن حامد کرزی رئیس جمهور از سوی سازمان استخبارات امریکا پرده برداشتند و دادو ستد بین رئیس جمهور کرزی و سازمان سیا را علنی کردند که برخی کارشناسان سیاسی و رقبای کرزی  این کار حامد کرزی را یک خیانت آشکار ملی و جاسوسی برای کشورهای بیگانه و وطن فروشی دانستند.

سخنگوی جبهه ملی در نشست سیاسی تلویزیون طلوع دیشب روی این موضوع تأکید کرد و اعلان نمود که برهمه آشکار شد که حامد کرزی خائن ملی است و با بی شرمی از سوی استخبارات کشورهای مختلف پول گرفته است و برای آنها خدمت و نسبت به مردم و وطن خیانت نموده است. سخنگوی جبهه ملی دلیل افشای معاش گرفتن حامد کرزی از سوی استخبارات امریکا را نشانه ای تنشهای جدی بین حامد کرزی و امریکا دانسته گفت این پدیده به این معنی است که امریکا دیگر حاضر به حمایت از تیم کرزی نیست و تاریخ مصرف کرزی به پایان رسیده خدا کند که کار حامد کرزی نیز مثل رئیس جمهور اسبق افغانستان داکتر نجیب الله به چهار راهی آریانا نکشد.

سنگ باران عکس کرزی در ولایت کنر توسط یک سرباز امریکایی نشان می دهد که در میان امریکایی ها بخصوص سربازان امریکا در افغانستان تنفر از حامد کرزی رئیس جمهور به اوج خود رسیده است که حتی منجر به سنگ باران کردن تصویر رئیس جمهور توسط سربازان امریکا شده است....

خبرگزاری پژواک:  امر اخراج سرباز امریکایی از کنر که به تصویر رییس جمهور کرزی بی حرمتی کرده است، صادر گردید.

سید فضل الله وحیدی والی کنر، امروز(١٦ثور) به آژانس خبری پژواک گفت که سرباز امریکایی، به تصویر رییس جمهور کرزی شام گذشته و امروزصبح، درشهر اسعد آباد بی حرمتی کرده است.

وی افزوده است: یکی از سربازان کاروان نیروهای امریکایی که درحال گذشتن از شهر بود، تصویر نصب شدۀ رییس جمهور کرزی را در چهارراهی شهیدان سنگ باران کرد.

به گفتۀ نامبرده، به یک کمیسیون تحت رهبری قوماندان امنیۀ ولایت وظیفه سپرده که این موضوع را بررسی کند و بعداً هیئت این موضوع را تایید کرد.

والی افزود که در این مورد، به قوماندان نیروهای امریکایی مستقر در کنر و نمایندۀ سفارت شکایت کرد و آنها نیز انجام این عمل را از طرف سرباز خود قبول نموده و آنرا به معذرتخواهی مجبور کردند.  

وحیدی گفت: از قوماندان امریکایی خواسته شد که این سرباز در ٢٤ساعت، از کنر اخراج گردد؛ و آنها نیز قبول کرده اند.

 نیروهای امریکایی تاحال در این مورد چیزی نگفته اند. پایان گزارش(http://www.pajhwok.com/dr/2013/05/06)طبقه بندی: مهمترین اخبار افغانستان،
برچسب ها: عکس حامد کرزی، حامد کرزی، کرزی،
[ سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 ] [ 01:42 ق.ظ ] [ مدیریت وبلاگ ]
.: طنز جالب وخواندنی افغانستان پارلمان :.
درباره وبلاگ


آخرین اخبار افغانستان از معتبر ترین منابع خبری به صورت گزارشهای لحظه به لحظه از تمام ولایتهای افغانستان بدون هیجگونه سانسور و تغییر در عناوین و متن گزارشها اینجا نشر می شود. تیتر تازه ترین تحولات اجتماعی،سیاسی،امنیتی، اقتصادی،ورزشی،فرهنگی،هنری،حوادث و...کشور را در یک صفحه یکجا بیبینید

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب